FİLTRELE

Firma Listesi

Toplam 26 firma bulundu.
 • GOLD FİRMA Özdemir Teknik

  Özdemir Teknik

  Petek Bakım Ve Temizliği için her türlü hizmeti alabileceğiniz sitemizden ustalarımız sizden gelecek talepleri bekliyor. Acil Usta veya bakım randevusu için 0538 763 48 72

  0 (538) 763 4872 İbrahim ÖZDEMİR MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Pırıltı temizlik

  Pırıltı temizlik

  Pırıltı Temizlik yaşadığımız ve çalıştığımız alanların hijyenik, bakımlı ve düzenli görünmesini sağlayan ve bu düzeni sürekli koruyan Temizlik ve Bakım Hizmetlerini karşılayan firmasıdır.

  0 (424) 236 4105 Cihan bey MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Fatih Oto Aksesuar

  Fatih Oto Aksesuar

  Fatih Oto Aksesuar Otomotiv sektöründe yeni bir soluk olmak adına ve sektörün hizmet kalitesini dahada yukarı çekmek için çıktık yola. Amacımız en iyi ürünü en uygun fiyata sunarken sizlere en iyi hizmeti vermek. %100 müşteri memnuniyeti adına yapılabilecek her türlü faaliyeti ve operasyon sürecini profesyonel ekibimizle sağlıyoruz.

  0 (424) 236 4105 Fatih Kılınç MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Ehil Elektrik

  Ehil Elektrik

  Ehil Elektrik Her türlü Elektrik Tesisat ustası sizlerden gelecek talepleri bekliyor. İşiniz ile ilgili hizmetleri almak için hemen arayabilirsiniz.

  0 (424) 236 4105 Okan Barulay MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Çağdaş Prefabrik

  Çağdaş Prefabrik

  Çağdaş Prefabrik Ülkemizdeki şehirler 1. ve 2. derecede deprem bölgesinde yoğunlaşır. Çelik Konstrüksiyon yapı sistemlerine olan tercih günümüzde artmıştır. Çelik yapılar diğer taşıyıcı sistemlere göre çok üstün mekanik özelliklere , statik yeteneklere ve uygulama kolaylığına sahiptir. Yapılar, hızlı, güvenli ve ekonomik olması ve belirli standartlara sahip olması nedeniyle hızla yaygınlaşan çelik yapı sistemidir.

  0 (424) 236 4105 ÇAGDAŞ BEY MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Royal Halı Yıkama

  Royal Halı Yıkama

  Royal Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Overlok, Yatak Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama, Store Perde Yıkama üzerine yıllardır titizlik ve müşteri memnuniyeti ile Elâzığ’da sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

  0 (424) 236 4105 HALİL TEMİZ MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Uçan Yapı

  Uçan Yapı

  Uçan Yapı İç mekan ve dış mekanlarınız için fayans ve seramik temini ve döşeme hizmetleri veriyoruz. İhtiyacınız olan alanlara elektrik ve su tesisatlarını da hazırlayarak fayanslarınızı kaliteli bir işçilikle döşüyoruz. Fayans hizmetlerimiz şunlardır: Fayans – Seramik temini Fayans döşeme malzemeleri temini Fayans işçiliği Zemin düzeltme ve tesfiye hizmetleri Temiz su – Atık su tesisatı hizmetleri

  0 (424) 236 4105 AHMET UCAN MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Cihan Polat Harfiyat

  Cihan Polat Harfiyat

  Cihan Polat Harfiyat Yıllardan beri sektörün içinde olan ve sağlam işciliğiyle, kiralık kepçe, bina yıkımı, taş kırma, nakliye, kanal kazı ve döşeme, hafriyat, çevre düzenleme, güçlendirme vb. bir çok alanda hizmet veriyor.

  0 (424) 236 4105 ALPER BURAK CAN POLAT MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Atalay Cam Balkon

  Atalay Cam Balkon

  Atalay Cam Balkon Geçmişten gelen tecrübesi ve uzman ekibi ile Cam Balkon sektörüne hızlı ve yenilikçi giriş yapan Atalay Cam Balkon, değişen dünyayı ve teknolojileri yakından takip etmeyi kendine vizyon olarak görür ve bu doğrultuda müşterilerine özel çözümler sunar.

  0 (424) 236 4105 Mehmet kadir Atalay MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER
 • Kuzova Taşımacılık

  Kuzova Taşımacılık

  Kuzova Taşımacılık Evden Eve Nakliyat, Ev taşımanın zor ve özen gerektiren bir iş olduğu şüphesiz gerçektir. Bunun farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.

  0 (424) 236 4105 Dursun BOZTEMUR MERKEZ / ELAZIĞ MESAJ GÖNDER